alt=”Hero Style 1” title=”Hero Style 1”/>

Hero Style 1

ide neki tekst

Kalkulator kredita

Kalkulator kredita izračunava mjesečnu ratu ili ukupni iznos kredita.
Potrebno je unijeti trajanje kredita i nominalnu kamatu, te željeni iznos kredita ili željenu mjesečnu ratu.

Trajanje kredita u godinama

Nominalna kamata %

Iznos kredita u KM

Mjesečna rata u KM

NAPOMENA: Kalkulator kredita služi isključivo u svrhu informisanja. Tačne vrijednosti ćete dobiti od naših službenika.

Instrumenti osiguranja kredita

    • ovjerene isprave o zapljeni plate
    • 2 mjenice
    • hipoteka na nekretnini (omjer kredita i hipoteke već od 1:1)
    • polica osiguranja nekretnine vinkulirana u korist Banke
    • Banka zadržava pravo tražiti dodatni kolateral zavisno o kriterijima procjene rizika (firma zaposlenja, kreditna historija tražioca i sl.)

sapoak pjp ojp ojpojsapoak pjp ojp ojpojsapoak pjp ojp ojpojsapoak pjp ojp ojpojsapoak pjp ojp ojpoj

dsfposkpdosk pokpok pok pok pok po kpo kpo k

Picture in the middle

Ovaj blok ima dvije slike a jedna je inverted, title i text right te 2 buttona

Ide titile right

Ide text right

Stanovništvo New

Double image split

Lorem ipsum dolor sit amet

Bankomati

Desno double image split

fhdfgh dfg hdfgh dfgh dfgh dfgh dfgh dfghdfgh

Foreign Exchange Calculator

description texxt

description texxt small 29.10.2020

ValutaDržavaJedinicaKupovniProdajni
EUREVROPSKA UNIJA11.955831.95583
CADKANADA11.2203541.28564
SEKŠVEDSKA10.1821740.193112
CHFŠVICARSKA11.7723741.872973
AUDAUSTRALIJA11.1450141.20627
DKKDANSKA10.2559250.269063
NOKNORVEŠKA10.1722380.182579
GBPVELIKA BRITANIJA12.0839292.209051
USDSAD11.6194351.707828
HRKHRVATSKA10025.06150826.300388

Links with tiles

Title no 1

ide neki text

Stanovništvo New

Title no 2

ide neki textide neki textide neki textide neki text

Bankomati

Title no 3

ide neki textide neki text

Bankomati

Middle (section)

ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text

Stanovništvo New

Middle (section) – right

neki text ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text ide neki text

Poslovnice i bankomati



Instrumenti osiguranja kredita

    • ovjerene isprave o zapljeni plate
    • 2 mjenice
    • hipoteka na nekretnini (omjer kredita i hipoteke već od 1:1)
    • polica osiguranja nekretnine vinkulirana u korist Banke
    • Banka zadržava pravo tražiti dodatni kolateral zavisno o kriterijima procjene rizika (firma zaposlenja, kreditna historija tražioca i sl.)

Korisnici kredita

    • rezidenti sa prebivalištem u Bosni i Hercegovini i sa stalnim mjesečnim redovnim primanjima.

    Namjena i iznosi kredita

      • kupovina, kupovina s adaptacijom i izgradnja poslovnih prostora do 150.000,00 EUR u protuvrijednosti

      Accordion
      Picture with List
      Decoration image
      ide lista ili sta vec
      druga stavka i tako dalje

      Picture with Text

      Tu ide neki textualni opis

      Aktuelnosti

      Najnovije vijesti iz
      Intesa Sanpaolo Banke

      Decoration image

      Picture with text style 2

      ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text

      Decoration image

      Picture with text style 2 – wide

      text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide text ide

      List of products

      A u ACF-u je Product list
      ima i ribbon

      Jedan

      Jedan
      pa opis

        Dva

        Dva
        pa drui opis

          Text with icons

          Title

          pa text

          Pa opet title

          a onda neki text ispod toga ide i tako to

          Novcanik, jel_

          A kako se definisu ove ikonice, pitanj je sad. Ova se ozve icon-account, a ove dvije prije: icon-money i icon-cards

          Plaćanje dnevne štednje

          Odredite iznos koji želite svaki dan izdvojiti i vidjeti koliko možete uštedjeti svaki mjesec s #withSAVE!

          Sprema jedan espresso dnevno

          • Za 1 mjesec 6 002 BAM
          • Za 6 mjeseci 36 037 BAM
          • U 1 godini 73 145 BAM

          Dnevno štedi šalicu čaja :

          • Za 1 mjesec 12 003 Ft
          • U 6 mjeseci 72 073 Ft
          • U 1 godini 146 289 Ft

          Sprema jedan caffe latte dnevno :

          • Za 1 mjesec 15 003 Ft
          • U 6 mjeseci 90 093 Ft
          • U 1 godini 182 863 Ft

          Dnevno čuva hamburger :

          • Za 1 mjesec 30 006 Ft
          • U 6 mjeseci 180 181 Ft
          • U 1 godini 365 718 Ft

          Sprema jedan ručak dnevno :

          • Za 1 mjesec 36 007 Ft
          • U 6 mjeseci 216 217 Ft
          • U 1 godini 438 856 Ft

          Sprema dnevnu  cijenu ulaznice za film :

          • Za 1 mjesec 90 016 Ft
          • U 6 mjeseci 540 503 Ft
          • U 1 godini 1 096 314 Ft
          Call to Action

          ferfwer werf werf werf werf werf wevwerv werv wedfvwed fvwfedv wdfv wdfvwd fvwdfv wdfv

          Options ACF field nije mogu staviti na stranicu, u njemu se nalaze Logo, linkovi na android aplikaciju – pa treba vidjeti za sta ono sluzi. Da, filed se prikazuje samo kad je na Options stranici, ako se ne varam…

          Pokusaj razdvajanja text bloka (obicnog iz Block editora) i ovog Picture in the middle

          Ovo iznad je Picture in the middle koji ocigledno nesto ne radi i jos prekriva textualni blok

          Text filed

          I sad ime gomila nekog teksta I sad ime gomila nekog teksta I sad ime gomila nekog teksta I sad ime gomila nekog teksta I sad ime gomila nekog teksta I sad ime gomila nekog teksta I sad ime gomila nekog teksta I sad ime gomila nekog teksta

          • 1
          • 23
          • 4

          Text field smaller

          A onda ide dalje text i tako to sto vec ide

          • sdf
          • wer
          • thert
          • fgh
          Text field Info

          Ovoga nema na spisku u ACF-u, a ima ga u Block editoru

           

          Ovo iznad je neki Posts…

          Ovo iznad je Savings, nema ga u ACF-u, pa cemo vidjeti kako sa ovim…

          gm-prvi-block (napravio gm)

          Evo da probamo i mi napraviti jedan custom block.

          Da li ovo radi?

          Sigurno ne.

          Nema ni css stylinga posebnog, tako da je ovo very basic, ali glavno je da radi.