ALEX_HP_Shopping_card_sx_BIH

TEKUCI RACUN I VISA INSPIRE KARTICA

Ugovorite tekući račun u Intesa Sanpaolo Banci i koristite sve pogodnosti koje nudimo.

Saznaj vise
Ostvarite-vase-snove-2.

OSTVARITE VAŠE SNOVE

Ostvarite vaš snove uz kredite Intesa Sanpaolo Banke, po vašim željama i mogućnostima.

Saznajte vise
Uplata-gotovine-na-bankomatima-3.-mini-baner-1

Uplata gotovine na bankomatima

Od sada možete vršiti polog novca kroz Cash in bankomate na 14 lokacija širom BiH.

Saznajte vise
Bankarstvo-koje-čini-život-jednostavnijim-4.

BANKARSTVO KOJE ŽIVOT ČINI JEDNOSTAVNIJIM

Uz digitalno bankarstvo Intesa Sanpaolo Banke imate uvid u vaše finansije bilo kada i bilo gdje, bez posjete poslovnici.

Saznaj vise
paketi-crna-banner

IN paketi

Posebno odabrane proizvode i usluge spojili smo za vas u IN pakete.

Saznajte vise
Bankomati-i-poslovnice-slika-6.

Poslovnice i Bankomati

Naše poslovnice otvorene su za vas. Brinemo o svemu što vam znači.

Saznaj vise

Konvertor valuta i kursna lista

Unesite iznos i odaberite valute između kojih želite napraviti konverziju. Konvertor valuta služi isključivo u informativne svrhe, za tačne informacije obratite se u najbližu poslovnicu Banke.

Kursna- tečajna lista postavljena na dan: 18.08.2022

ValutaDržavaJedinicaKupovniProdajni
EUREVROPSKA UNIJA11.955831.95583
CADKANADA11.4493151.526851
SEKŠVEDSKA10.1788850.190736
CHFŠVICARSKA11.9566382.075773
AUDAUSTRALIJA11.2972141.366612
DKKDANSKA10.2561250.269273
NOKNORVEŠKA10.1919510.204668
GBPVELIKA BRITANIJA12.2436492.387651
USDSAD11.8684681.974303
HRKHRVATSKA10025.29753126.626238