Sve je lakše kad se podijeli

.

Od sada svaku vašu kupovinu u BiH ili inostranstvu možete podijeliti na rate i putem SMS poruke.

Saznajte više

rate-first-section-home
Frame-51
mamma@work

Prekoračenje po tekućem računu Mamma@work

Ugovorite tekući račun u Intesa Sanpaolo Banci i koristite sve pogodnosti koje nudimo.

2

OSTVARITE VAŠE SNOVE

Ostvarite vaš snove uz kredite Intesa Sanpaolo Banke, po vašim željama i mogućnostima.

3-nova

Uplata gotovine na bankomatima

Od sada možete vršiti polog novca kroz Cash in bankomate na 14 lokacija širom BiH.

4-nova

BANKARSTVO KOJE ŽIVOT ČINI JEDNOSTAVNIJIM

Uz digitalno bankarstvo Intesa Sanpaolo Banke imate uvid u vaše finansije bilo kada i bilo gdje, bez posjete poslovnici.

5-nova

IN paketi

Posebno odabrane proizvode i usluge spojili smo za vas u IN pakete.

7

Poslovnice i Bankomati

Naše poslovnice otvorene su za vas. Brinemo o svemu što vam znači.

Konvertor valuta i kursna lista

Unesite iznos i odaberite valute između kojih želite napraviti konverziju. Konvertor valuta služi isključivo u informativne svrhe, za tačne informacije obratite se u najbližu poslovnicu Banke.

Kursna- tečajna lista postavljena na dan: 02.12.2022

ValutaDržavaJedinicaKupovniProdajni
EUREVROPSKA UNIJA11.955831.95583
CADKANADA11.3522071.424547
SEKŠVEDSKA10.1733580.184844
CHFŠVICARSKA11.920552.037488
AUDAUSTRALIJA11.2363051.302445
DKKDANSKA10.2561390.269287
NOKNORVEŠKA10.1843340.196547
GBPVELIKA BRITANIJA12.2042022.345673
USDSAD11.8166361.919535
HRKHRVATSKA10025.15378726.474944