alt=”Kursna – tečajna lista” title=”Kursna – tečajna lista”/>

Kursna – tečajna lista

Kursna lista i konverter valuta

Kursna-tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe. Intesa Sanpaolo Banka BIH zadržava pravo na izmjenu kursne-tečajne liste.

Kursna – tečajna lista postavljena na dan: 17.05.2022

ValutaDržavaJedinicaKupovniProdajni
EUREVROPSKA UNIJA11.955831.95583
CADKANADA11.4076771.482984
SEKŠVEDSKA10.1800990.192031
CHFŠVICARSKA11.8249391.936055
AUDAUSTRALIJA11.2617431.329243
DKKDANSKA10.2560040.269146
NOKNORVEŠKA10.185150.197417
GBPVELIKA BRITANIJA12.219742.362208
USDSAD11.8287061.932288
HRKHRVATSKA10025.25413526.580562