alt=”Kursna – tečajna lista” title=”Kursna – tečajna lista”/>

Kursna – tečajna lista

Kursna lista i konverter valuta

Kursna-tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe. Intesa Sanpaolo Banka BIH zadržava pravo na izmjenu kursne-tečajne liste.

Kursna – tečajna lista postavljena na dan: 03.02.2023

ValutaDržavaJedinicaKupovniProdajni
EUREVROPSKA UNIJA11.955831.95583
CADKANADA11.3019221.371572
SEKŠVEDSKA10.1663340.177354
CHFŠVICARSKA11.8967172.012203
AUDAUSTRALIJA11.2338981.299909
DKKDANSKA10.2560690.269215
NOKNORVEŠKA10.1724870.183915
GBPVELIKA BRITANIJA12.1159742.251782
USDSAD11.728351.826248