alt=”Kursna – tečajna lista” title=”Kursna – tečajna lista”/>

Kursna – tečajna lista

Kursna lista i konverter valuta

Kursna-tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe. Intesa Sanpaolo Banka BIH zadržava pravo na izmjenu kursne-tečajne liste.

Kursna – tečajna lista postavljena na dan: 24.05.2024

ValutaDržavaJedinicaKupovni efektivaProdajni efektivaKupovni devizeProdajni devize
EUREMU11.955831.955831.955831.95583
CADKANADA11.2593161.3714021.2817341.351622
SEKŠVEDSKA10.1611230.1754640.1636540.173776
CHFŠVICARSKA11.8853512.0432871.9189132.029467
AUDAUSTRALIJA11.1435851.245371.1639421.227408
DKKDANSKA10.2502970.2725750.2568490.267333
NOKNORVEŠKA10.1621870.1766220.1647340.174924
GBPVELIKA BRITANIJA12.1699552.4110612.215882.376618
USDSAD11.7298661.8650121.7478861.856002