alt=”Kursna – tečajna lista” title=”Kursna – tečajna lista”/>

Kursna – tečajna lista

Kursna lista i konverter valuta

Kursna-tečajna lista služi isključivo u informativne svrhe. Intesa Sanpaolo Banka BIH zadržava pravo na izmjenu kursne-tečajne liste.

Kursna – tečajna lista postavljena na dan: 03.10.2022

ValutaDržavaJedinicaKupovniProdajni
EUREVROPSKA UNIJA11.955831.95583
CADKANADA11.4186011.494493
SEKŠVEDSKA10.1733440.184828
CHFŠVICARSKA11.9822182.102911
AUDAUSTRALIJA11.2609891.32845
DKKDANSKA10.2561660.269316
NOKNORVEŠKA10.1785120.190339
GBPVELIKA BRITANIJA12.1396742.277003
USDSAD11.9482062.058557
HRKHRVATSKA10025.24070926.566431