1920x500-sb
Otvaranje poslovnih računa

Otvaranje poslovnih računa.

Jednostavno i brzo otvaranje računa. Gotovinski i bezgotovinski platni promet.
previous arrow
next arrow

Pristupi ELBA – elektronskom bankarstvu

Upravljanje finansijama iz udobnosti svog doma

Otkrijte jednostavnije bankarstvo

sa Intesa Sanpaolo Bankom

Saznajte više

Domaći platni promet

Različite vrste poslovanja na domaćem tržištu:
Gotovinsko poslovanje;
Bezgotovinsko poslovanje;
Trajni nalog.

Aktuelnosti

Najnovije vijesti iz
Intesa Sanpaolo Banke

Oročeni depoziti

Obezbjedite dodatne prihode:

Oročavanje sredstava na dogovoreni period;
Sigurno oročenje sredstava;
Mogućnost obavljanja usluge u svim poslovnicama Banke.

Saznajte više

Kartično poslovanje

Business kartice Intesa Sanpaolo Banke:

VISA Business Electron debitna kartica;
American Express Gold Business Card.

[wpml-string context='intesa’]Branches and ATMs[/wpml-string]



Online bankarstvo

Obavite brže i povoljnije svoje finansijske poslove

Saznajte više

Kratkoročni krediti

Vaša pozicija na tržištu može biti bolja

Konvertor valuta

Unesite iznos i odaberite valute kako biste vidjeli devizni tečaj (od bankovnog računa do bankovnog računa)

Zadnje vrijednosti deviznih tečajeva postavljene 01.03.2024

ValutaDržavaJedinicaKupovni efektivaProdajni efektivaKupovni devizeProdajni devize
EUREMU11.955831.955831.955831.95583
CADKANADA11.2689841.381931.2915731.361998
SEKŠVEDSKA10.1665460.181370.1691620.179626
CHFŠVICARSKA11.9591122.1232261.9939862.108866
AUDAUSTRALIJA11.1195261.219171.1394551.201586
DKKDANSKA10.250580.2728820.2571390.267635
NOKNORVEŠKA10.1625320.1769990.1650850.175297
GBPVELIKA BRITANIJA12.1577952.397552.2034632.363299
USDSAD11.734341.8698351.7524061.860802