Otvaranje poslovnih računa

Jednostavno i brzo otvaranje računa. Gotovinski i bezgotovinski platni promet.

Osnivački polog

Jednostavno i brzo otvaranje računa. Gotovinski i bezgotovinski platni promet.
previous arrow
next arrow
Slider

Pristupi ELBA – elektronskom bankarstvu

Upravljanje finansijama iz udobnosti svog doma

Otkrijte jednostavnije bankarstvo

sa Intesa Sanpaolo Bankom

Saznajte više

Domaći platni promet

Različite vrste poslovanja na domaćem tržištu:
Gotovinsko poslovanje;
Bezgotovinsko poslovanje;
Trajni nalog.

Aktuelnosti

Najnovije vijesti iz
Intesa Sanpaolo Banke

Oročeni depoziti

Obezbjedite dodatne prihode:

Oročavanje sredstava na dogovoreni period;
Sigurno oročenje sredstava;
Mogućnost obavljanja usluge u svim poslovnicama Banke.

Saznajte više

Kartično poslovanje

Business kartice Intesa Sanpaolo Banke:

VISA Business Electron debitna kartica;
American Express Gold Business Card.

Poslovnice i bankomati



Online bankarstvo

Obavite brže i povoljnije svoje finansijske poslove

Saznajte više

Kratkoročni krediti

Vaša pozicija na tržištu može biti bolja

Konvertor valuta

Unesite iznos i odaberite valute kako biste vidjeli devizni tečaj (od bankovnog računa do bankovnog računa)

Zadnje vrijednosti deviznih tečajeva postavljene 27.11.2020

ValutaDržavaJedinicaKupovniProdajni
EUREVROPSKA UNIJA11.955831.95583
CADKANADA11.2287141.294448
SEKŠVEDSKA10.1860170.197186
CHFŠVICARSKA11.7527041.852187
AUDAUSTRALIJA11.1761841.239108
DKKDANSKA10.2559770.269117
NOKNORVEŠKA10.1787360.189468
GBPVELIKA BRITANIJA12.1197722.247046
USDSAD11.5958921.683
HRKHRVATSKA10025.13647526.379061