Otvaranje poslovnih računa

Otvaranje poslovnih računa

Jednostavno i brzo otvaranje računa. Gotovinski i bezgotovinski platni promet.
slider-osnivacki-polog

Osnivački polog

Jednostavno i brzo otvaranje računa. Gotovinski i bezgotovinski platni promet.
previous arrow
next arrow

Pristupi ELBA – elektronskom bankarstvu

Upravljanje finansijama iz udobnosti svog doma

Otkrijte jednostavnije bankarstvo

sa Intesa Sanpaolo Bankom

Saznajte više

Domaći platni promet

Različite vrste poslovanja na domaćem tržištu:
Gotovinsko poslovanje;
Bezgotovinsko poslovanje;
Trajni nalog.

Aktuelnosti

Najnovije vijesti iz
Intesa Sanpaolo Banke

Oročeni depoziti

Obezbjedite dodatne prihode:

Oročavanje sredstava na dogovoreni period;
Sigurno oročenje sredstava;
Mogućnost obavljanja usluge u svim poslovnicama Banke.

Saznajte više

Kartično poslovanje

Business kartice Intesa Sanpaolo Banke:

VISA Business Electron debitna kartica;
American Express Gold Business Card.

Poslovnice i bankomati



Online bankarstvo

Obavite brže i povoljnije svoje finansijske poslove

Saznajte više

Kratkoročni krediti

Vaša pozicija na tržištu može biti bolja

Konvertor valuta

Unesite iznos i odaberite valute kako biste vidjeli devizni tečaj (od bankovnog računa do bankovnog računa)

Zadnje vrijednosti deviznih tečajeva postavljene 17.05.2022

ValutaDržavaJedinicaKupovniProdajni
EUREVROPSKA UNIJA11.955831.95583
CADKANADA11.4076771.482984
SEKŠVEDSKA10.1800990.192031
CHFŠVICARSKA11.8249391.936055
AUDAUSTRALIJA11.2617431.329243
DKKDANSKA10.2560040.269146
NOKNORVEŠKA10.185150.197417
GBPVELIKA BRITANIJA12.219742.362208
USDSAD11.8287061.932288
HRKHRVATSKA10025.25413526.580562