Otvaranje poslovnih računa

Otvaranje poslovnih računa

Jednostavno i brzo otvaranje računa. Gotovinski i bezgotovinski platni promet.
Otvaranje poslovnih računa

Otvaranje poslovnih računa

Otvaranje poslovnih računa

DVOSTRUKA TRANZICIJA MALIH I SREDNJIH PREDUZEĆA (SME):

DIGITALIZACIJA I ODRŽIVOST NA PARALELNOM PUTU
slider-osnivacki-polog

Osnivački polog

Jednostavno i brzo otvaranje računa. Gotovinski i bezgotovinski platni promet.
previous arrow
next arrow

Pristupi ELBA – elektronskom bankarstvu

Upravljanje finansijama iz udobnosti svog doma

Otkrijte jednostavnije bankarstvo

sa Intesa Sanpaolo Bankom

Saznajte više

Domaći platni promet

Različite vrste poslovanja na domaćem tržištu:
Gotovinsko poslovanje;
Bezgotovinsko poslovanje;
Trajni nalog.

Aktuelnosti

Najnovije vijesti iz
Intesa Sanpaolo Banke

Oročeni depoziti

Obezbjedite dodatne prihode:

Oročavanje sredstava na dogovoreni period;
Sigurno oročenje sredstava;
Mogućnost obavljanja usluge u svim poslovnicama Banke.

Saznajte više

Kartično poslovanje

Business kartice Intesa Sanpaolo Banke:

VISA Business Electron debitna kartica;
American Express Gold Business Card.

[wpml-string context='intesa’]Branches and ATMs[/wpml-string]



Online bankarstvo

Obavite brže i povoljnije svoje finansijske poslove

Saznajte više

Kratkoročni krediti

Vaša pozicija na tržištu može biti bolja

Konvertor valuta

Unesite iznos i odaberite valute kako biste vidjeli devizni tečaj (od bankovnog računa do bankovnog računa)

Zadnje vrijednosti deviznih tečajeva postavljene 24.05.2024

ValutaDržavaJedinicaKupovni efektivaProdajni efektivaKupovni devizeProdajni devize
EUREMU11.955831.955831.955831.95583
CADKANADA11.2593161.3714021.2817341.351622
SEKŠVEDSKA10.1611230.1754640.1636540.173776
CHFŠVICARSKA11.8853512.0432871.9189132.029467
AUDAUSTRALIJA11.1435851.245371.1639421.227408
DKKDANSKA10.2502970.2725750.2568490.267333
NOKNORVEŠKA10.1621870.1766220.1647340.174924
GBPVELIKA BRITANIJA12.1699552.4110612.215882.376618
USDSAD11.7298661.8650121.7478861.856002