Intesa_Stambeni_web
Intesa_Danis_web-1
Intesa_Nenamjenski_web
Intesa_Nenamjenski_web
Intesa_Mintesa_web-1
Intesa_Penzionerski_web
Intesa Sume
Slusamo-vas-100
Intesa_Stambeni_web
Intesa_Danis_web
Intesa_Nenamjenski_web
Intesa_Nenamjenski_web
Intesa_Mintesa_web
Intesa_Penzionerski_web
Intesa Sume
Slusamo-vas-100%
previous arrow
next arrow

Online zahtjevi

Svi naši online zahtjevi na jednom mjestu

Važne informacije za klijente

Poslovanje Banke za vrijeme Covid-19

Saznajte više

Tekući račun i Visa Inspire kartica

Neodvojivi dio tekućeg računa Intesa Sanpaolo Banke je Visa Inspire kartica, čije će vam korištenje otvoriti brojne mogućnosti. Čak 10.000 bankomata u zemlji i inostranstvu, olakšan pristup gotovini, obročna i beskontaktna plaćanja su samo neke od njih.

Aktuelnosti

Najnovije vijesti iz
Intesa Sanpaolo Banke

Krediti

Kredit kakav vam odgovara. Predstavljamo vam naše kredite.

Više informacija

Uplata gotovine na bankomatima

Kako bi klijentima olakšali svakodnevno poslovanje omogućili smo uplatu gotovine na uplatno – isplatnim bankomatima 24/7, brzo i bez čekanja.

Poslovnice i bankomati



Kursna lista

Pogledajte aktuelnu kursnu listu i koristite naš konvertor valuta

Više informacija

Kontaktirajte nas

Za više informacija molimo ispunite kontakt formu.

Konvertor valuta i kursna lista

Unesite iznos i odaberite valute između kojih želite napraviti konverziju. Konvertor valuta služi isključivo u informativne svrhe, za tačne informacije obratite se u najbližu poslovnicu Banke.

Kursna- tečajna lista postavljena na dan: 01.07.2022

ValutaDržavaJedinicaKupovniProdajni
EUREVROPSKA UNIJA11.955831.95583
CADKANADA11.4160651.491822
SEKŠVEDSKA10.176080.187745
CHFŠVICARSKA11.9028112.018668
AUDAUSTRALIJA11.2590681.326425
DKKDANSKA10.2560730.269219
NOKNORVEŠKA10.182570.194666
GBPVELIKA BRITANIJA12.2015052.342803
USDSAD11.8283531.931916
HRKHRVATSKA10025.21825326.542795