ZA MALE? ILI VELIKE SNOVE?

Uz idealnog partnera planirajte vašu budućnost i oročite svoj novac u Intesa Sanpaolo Banci.

Za najljepše priče koje tek dolaze.

mamma-@-work-section

PREKORAČENJE PO TEKUĆEM RAČUNU Mamma@work

Otkrijte nove pogodnosti prekoračenja po tekućem računu za zaposlene mame.

2

OSTVARITE VAŠE SNOVE

Ostvarite vaše snove uz kredite Intesa Sanpaolo Banke, po vašim željama i mogućnostima.

3-nova

USLUGE NA BANKOMATIMA

Uplatite gotovinu na svoj račun brzo i bez čekanja, 24/7, na našim uplatno-isplatnim bankomatima. Pronađite ih na više lokacija širom BiH.

4-nova

BANKARSTVO KOJE ŽIVOT ČINI JEDNOSTAVNIJIM

Digitalno bankarstvo Intesa Sanpaolo Banke vam omogućava pregled stanja po računima i obavljanje finansijskih transakcija u bilo koje vrijeme i sa bilo koje lokacije. Uvijek dostupno, jednostavno i sigurno.

5-nova

IN PAKETI

Posebno odabrane proizvode i usluge spojili smo za vas u IN pakete.

7

POSLOVNICE I BANKOMATI

Posjetite naše poslovnice širom BiH. Pronađite vama najbližu poslovnicu ili bankomat. Naše ljubazno osoblje stoji vam na raspolaganju. Brinemo o svemu što vam znači.

Konvertor valuta i kursna lista

Unesite iznos i odaberite valute između kojih želite napraviti konverziju. Konvertor valuta služi isključivo u informativne svrhe, za tačne informacije obratite se u najbližu poslovnicu Banke.

Kursna- tečajna lista postavljena na dan: 20.02.2024

ValutaDržavaJedinicaKupovni efektivaProdajni efektivaKupovni devizeProdajni devize
EUREMU11.955831.955831.955831.95583
CADKANADA11.2861991.4006771.3090941.380475
SEKŠVEDSKA10.1662210.1810150.1688310.179275
CHFŠVICARSKA11.9677812.1326222.002812.118198
AUDAUSTRALIJA11.1334531.2343361.153631.216534
DKKDANSKA10.2505560.2728560.2571150.267609
NOKNORVEŠKA10.1652270.1799340.1678230.178203
GBPVELIKA BRITANIJA12.1630232.4033592.2088012.369025
USDSAD11.7423881.8785121.7605371.869437