ZA MALE? ILI VELIKE SNOVE?

Uz idealnog partnera planirajte vašu budućnost i oročite svoj novac u Intesa Sanpaolo Banci.

Za najljepše priče koje tek dolaze.

PREKORAČENJE PO TEKUĆEM RAČUNU Mamma@work

Otkrijte nove pogodnosti prekoračenja po tekućem računu za zaposlene mame.

OSTVARITE VAŠE SNOVE

Ostvarite vaše snove uz kredite Intesa Sanpaolo Banke, po vašim željama i mogućnostima.

USLUGE NA BANKOMATIMA

Uplatite gotovinu na svoj račun brzo i bez čekanja, 24/7, na našim uplatno-isplatnim bankomatima. Pronađite ih na više lokacija širom BiH.

BANKARSTVO KOJE ŽIVOT ČINI JEDNOSTAVNIJIM

Digitalno bankarstvo Intesa Sanpaolo Banke vam omogućava pregled stanja po računima i obavljanje finansijskih transakcija u bilo koje vrijeme i sa bilo koje lokacije. Uvijek dostupno, jednostavno i sigurno.

IN PAKETI

Posebno odabrane proizvode i usluge spojili smo za vas u IN pakete.

Konvertor valuta i kursna lista

Unesite iznos i odaberite valute između kojih želite napraviti konverziju. Konvertor valuta služi isključivo u informativne svrhe, za tačne informacije obratite se u najbližu poslovnicu Banke.

Kursna- tečajna lista postavljena na dan: 12.06.2024

ValutaDržavaJedinicaKupovni efektivaProdajni efektivaKupovni devizeProdajni devize
EUREMU11.955831.955831.955831.95583
CADKANADA11.2636611.3761331.2861551.356285
SEKŠVEDSKA10.1660770.1808590.1686860.17912
CHFŠVICARSKA11.9411952.1038081.975752.08958
AUDAUSTRALIJA11.1487191.2509611.1691671.232918
DKKDANSKA10.2504320.2727210.2569870.267477
NOKNORVEŠKA10.1625460.1770130.1650990.175311
GBPVELIKA BRITANIJA12.1951352.4390392.2415932.404195
USDSAD11.7498571.8865651.7680851.877451