Online zahtjevi

Svi naši online zahtjevi na jednom mjestu

Važne informacije za klijente

Poslovanje Banke za vrijeme Covid-19

Saznajte više

Tekući račun i Visa Inspire kartica

Neodvojivi dio tekućeg računa Intesa Sanpaolo Banke je Visa Inspire kartica, čije će vam korištenje otvoriti brojne mogućnosti. Čak 10.000 bankomata u zemlji i inostranstvu, olakšan pristup gotovini, obročna i beskontaktna plaćanja su samo neke od njih.

Aktuelnosti

Najnovije vijesti iz
Intesa Sanpaolo Banke

Krediti

Kredit kakav vam odgovara. Predstavljamo vam naše kredite.

Više informacija

IN Paketi

Banka je za nove klijente kreirala pet različitih IN paketa, vodeći računa o navikama, željama i potrebama korisnika. Za koji ćete se vi odlučiti?

Poslovnice i bankomati



Štednja

Malim ulaganjima i štednjom osigurajte ostvarivanje svih vaših planova.

Više informacija

Kontaktirajte nas

Za više informacija molimo ispunite kontakt formu.

Konvertor valuta

Unesite iznos i odaberite valute kako biste vidjeli devizni tečaj (od bankovnog računa do bankovnog računa, po prodajnom kursu)

Zadnje vrijednosti deviznih tečajeva postavljene 26.10.2021

ValutaDržavaJedinicaKupovniProdajni
EUREVROPSKA UNIJA11.955831.95583
CADKANADA11.3250621.395951
SEKŠVEDSKA10.1889330.20145
CHFŠVICARSKA11.776861.885049
AUDAUSTRALIJA11.2260991.291693
DKKDANSKA10.2560490.269193
NOKNORVEŠKA10.1945790.207471
GBPVELIKA BRITANIJA12.2390752.382784
USDSAD11.6367411.72945
HRKHRVATSKA10025.22964426.554784