Sve je lakše

.

kad se podijeli

Od sada svaku vašu kupovinu u BiH ili inostranstvu možete podijeliti na rate i putem SMS poruke.

Saznajte više

sve-je-lakse-hero
Frame-51
mamma-@-work-section

PREKORAČENJE PO TEKUĆEM RAČUNU Mamma@work

Otkrijte nove pogodnosti prekoračenja po tekućem računu za zaposlene mame.

2

OSTVARITE VAŠE SNOVE

Ostvarite vaše snove uz kredite Intesa Sanpaolo Banke, po vašim željama i mogućnostima.

3-nova

UPLATA GOTOVINE NA BANKOMATIMA

Uplatite gotovinu na svoj račun brzo i bez čekanja, 24/7, na našim uplatno-isplatnim bankomatima. Pronađite ih na više lokacija širom BiH.

4-nova

BANKARSTVO KOJE ŽIVOT ČINI JEDNOSTAVNIJIM

Digitalno bankarstvo Intesa Sanpaolo Banke vam omogućava pregled stanja po računima i obavljanje finansijskih transakcija u bilo koje vrijeme i sa bilo koje lokacije. Uvijek dostupno, jednostavno i sigurno.

5-nova

IN PAKETI

Posebno odabrane proizvode i usluge spojili smo za vas u IN pakete.

7

POSLOVNICE I BANKOMATI

Posjetite naše poslovnice širom BiH. Pronađite vama najbližu poslovnicu ili bankomat. Naše ljubazno osoblje stoji vam na raspolaganju. Brinemo o svemu što vam znači.

Konvertor valuta i kursna lista

Unesite iznos i odaberite valute između kojih želite napraviti konverziju. Konvertor valuta služi isključivo u informativne svrhe, za tačne informacije obratite se u najbližu poslovnicu Banke.

Kursna- tečajna lista postavljena na dan: 06.02.2023

ValutaDržavaJedinicaKupovniProdajni
EUREVROPSKA UNIJA11.955831.95583
CADKANADA11.3006751.370258
SEKŠVEDSKA10.1667210.177767
CHFŠVICARSKA11.8972862.012808
AUDAUSTRALIJA11.2265741.292193
DKKDANSKA10.2558980.269034
NOKNORVEŠKA10.1720970.183499
GBPVELIKA BRITANIJA12.1168982.252765
USDSAD11.7364091.834764