ZA MALE? ILI VELIKE SNOVE?

Uz idealnog partnera planirajte vašu budućnost i oročite svoj novac u Intesa Sanpaolo Banci.

Za najljepše priče koje tek dolaze.

mamma-@-work-section

PREKORAČENJE PO TEKUĆEM RAČUNU Mamma@work

Otkrijte nove pogodnosti prekoračenja po tekućem računu za zaposlene mame.

2

OSTVARITE VAŠE SNOVE

Ostvarite vaše snove uz kredite Intesa Sanpaolo Banke, po vašim željama i mogućnostima.

3-nova

USLUGE NA BANKOMATIMA

Uplatite gotovinu na svoj račun brzo i bez čekanja, 24/7, na našim uplatno-isplatnim bankomatima. Pronađite ih na više lokacija širom BiH.

4-nova

BANKARSTVO KOJE ŽIVOT ČINI JEDNOSTAVNIJIM

Digitalno bankarstvo Intesa Sanpaolo Banke vam omogućava pregled stanja po računima i obavljanje finansijskih transakcija u bilo koje vrijeme i sa bilo koje lokacije. Uvijek dostupno, jednostavno i sigurno.

5-nova

IN PAKETI

Posebno odabrane proizvode i usluge spojili smo za vas u IN pakete.

7

POSLOVNICE I BANKOMATI

Posjetite naše poslovnice širom BiH. Pronađite vama najbližu poslovnicu ili bankomat. Naše ljubazno osoblje stoji vam na raspolaganju. Brinemo o svemu što vam znači.

Konvertor valuta i kursna lista

Unesite iznos i odaberite valute između kojih želite napraviti konverziju. Konvertor valuta služi isključivo u informativne svrhe, za tačne informacije obratite se u najbližu poslovnicu Banke.

Kursna- tečajna lista postavljena na dan: 01.03.2024

ValutaDržavaJedinicaKupovni efektivaProdajni efektivaKupovni devizeProdajni devize
EUREMU11.955831.955831.955831.95583
CADKANADA11.2689841.381931.2915731.361998
SEKŠVEDSKA10.1665460.181370.1691620.179626
CHFŠVICARSKA11.9591122.1232261.9939862.108866
AUDAUSTRALIJA11.1195261.219171.1394551.201586
DKKDANSKA10.250580.2728820.2571390.267635
NOKNORVEŠKA10.1625320.1769990.1650850.175297
GBPVELIKA BRITANIJA12.1577952.397552.2034632.363299
USDSAD11.734341.8698351.7524061.860802