Intesa_Stambeni_web
Intesa_Danis_web-1
Intesa_Nenamjenski_web
Intesa_Mintesa_web-1
Intesa_Penzionerski_web
Slusamo-vas-100
Intesa_Stambeni_web
Intesa_Danis_web
Intesa_Nenamjenski_web
Intesa_Mintesa_web
Intesa_Penzionerski_web
Slusamo-vas-100%
previous arrow
next arrow

Online zahtjevi

Svi naši online zahtjevi na jednom mjestu

Važne informacije za klijente

Poslovanje Banke za vrijeme Covid-19

Saznajte više

Tekući račun i Visa Inspire kartica

Neodvojivi dio tekućeg računa Intesa Sanpaolo Banke je Visa Inspire kartica, čije će vam korištenje otvoriti brojne mogućnosti. Čak 10.000 bankomata u zemlji i inostranstvu, olakšan pristup gotovini, obročna i beskontaktna plaćanja su samo neke od njih.

Aktuelnosti

Najnovije vijesti iz
Intesa Sanpaolo Banke

Krediti

Kredit kakav vam odgovara. Predstavljamo vam naše kredite.

Više informacija

Uplata gotovine na bankomatima

Kako bi klijentima olakšali svakodnevno poslovanje omogućili smo uplatu gotovine na uplatno – isplatnim bankoma 24/7, brzo i bez čekanja.

Poslovnice i bankomati



Štednja

Malim ulaganjima i štednjom osigurajte ostvarivanje svih vaših planova.

Više informacija

Kontaktirajte nas

Za više informacija molimo ispunite kontakt formu.

Konvertor valuta

Unesite iznos i odaberite valute kako biste vidjeli devizni tečaj (od bankovnog računa do bankovnog računa)

Zadnje vrijednosti deviznih tečajeva postavljene 25.01.2022

ValutaDržavaJedinicaKupovniProdajni
EUREVROPSKA UNIJA11.955831.95583
CADKANADA11.3323061.403581
SEKŠVEDSKA10.1798710.191788
CHFŠVICARSKA11.8385711.950517
AUDAUSTRALIJA11.1982021.262303
DKKDANSKA10.2559390.269078
NOKNORVEŠKA10.1858880.198204
GBPVELIKA BRITANIJA12.2544912.39919
USDSAD11.6800351.775196
HRKHRVATSKA10025.22394726.548788